Class 2024

Emilia Retzlaff (Ward Melville) NAVY Emma Hendry (Commack) ARMY
Lexi Zenk (St Anthony's) UNC Amanda Paci (St Anthony's) Duke
Kayli Carannante (Mt Sinai) PItt Jayden Piraino (Hills) UVA
Sophia Conti (Babylon) UVA Skylar Cohen (Friends) Yale Process
Maddie Morris (St Anthony's) USF Julia Huxtable (Northport) USF
Jenna Soto (Smithtown East) Georgetown Emma McLean (ESM) Loyola
Delaney Lutz (Sayville) Lafayette Andie Pedatella (Bellport) Lafayette
Stella Quilty (St. Anthony's) Rutgers Tess Calabria (St. Anthony's) UNC
Shea Panzik (Manhasset) Vanderbilt Ashley Langdon (ESM) Hopkins
Zoe Bye (Connecticut) Princeton Process Kaitlyn Cole (Sacred Heart ) BC
Chloe Mosher (Westhampton) Wingate Alexis Savage (Stonybrook School) W&M
Peyton Choma (Mt Sinai) Quinnipiac Mia Nowlan (Comsewogue) ESU
Brooke Long (St. Anthonys) Stony Brook Olivia Coffey (Miller Place) Stony Brook
Madeleine Chun (Manhasset) Process Dartmouth Julia Fusco (Bayport) Stony Brook
Holly Newman (Manhasset) Process Cornell Camryn Chamberlain (Mt Sinai) Stetson
Ava Main (Long Beach) JMU Christina Lauro (Northport) Binghamton
Morgan Harloff (Southside) Stony Brook Emily Backlin (Long Beach) Binghamton
Grace Balocca (Ward Melville) Villanova Ava Lamedica (Ward Melville) Stetson
Kennedy Radizul (Northport) Delaware Courtney Thornton (Sayville) Jacksonville
Avery Testa (Southside) William & Mary Angela Beardsley (IMG) Stony Brook
Isabella Dantuono (Smithtown W) Marist Hailey Kulesa (UNC Charlotte) Hauppauge
Carley Mullins (Islip) Mercer Daniella Stek (Seaford) Drexel
Emily Haugen (St Anthonys) Hopkins Paige Selhorn (Carle Place) Cinncinnati
Kaelynn Sirizzotti (West Islip) LIU Lauren Baudier (Northport) LIU
Gabrielle Ramos (Mt Sinai) LIU Catherine Batterberry (Sacred Heart) LIU
Kassidy Miller (ESM) Florida Southern Caitlin Haggerty (Southside) Vermont
Rosalie Haffner (Sacred Heart ) Holy Cross Angela Beardsley (IMG) Stony Brook
Sienna Fox (Port Washington) Binghamton Ashley Greene (St Anthonys) ODU
McKenzie Moeller (Rocky Point) Wofford