Paris Panagopoulos (Friends) Yale |
|
Kylee Colbert (North Shore) BC |
Kate Timarky (Mid Country) ND |
|
Katie Clare (Bayport) Yale |
Cassidy Millen (Mt Sinai) Stony Brook |
|
Olivia Annunziate (Mid Country) LIU |
Grace McCarthy (Northport) ECU |
|
Alexa Kuhn (Rocky Point) Umass Lowell |
Alyssa Deacy (Comsewogue) Florida |
|
Liz Hanham (Riverhead) Lafayette |
Lea Flobeck (Mt Sinai) Florida |
|
Delaney Radin (Long Beach) Florida |
Shae Lembo (St Anthony) Stanford |
|
Abigail Sabella (Mt Sinai) Stony Brook |
Taylor Hoss (Sayville) Hopkins |
|
Amanda Ettinger (Seaford) USF |
Shaelyn Scharpf (Whitman) Akron |
|
Ashley McQuade (Northport) Mercy |
Maria Forte (ESM) Binghamton |
|
MaryKate Abernethy (Rocky Point) Stony Brook |
Emma McLam (Northport) Delaware |
|
Brynn Gardner (Mattituck) HPU |
Tatum Goettlemann (Manhasset) HPU |
|
Megan Morris (Northport) Marist |
Taylor Cline (Mt Sinai) Brown |
|
Grace Hopkins (Garden City) U of Chicago |
Casey Koenig (Northport) FDU |
|
Hailey Lewkovich (Shoreham ) Brockport |
Kaitlin Ippolito (Middle Country) Scranton |
|
Jackie Kohn (Sachem North) Cortland State |
Kayla Smith (St Anthonys) Lander University |
|
Sophie Mellman (Longwood) Bloomsburg |
Annie Sheehan (SWR) Pace |
|
Ella Suglia (Mattituck) UNC Charlotte |
Karly Driscoll (Longwood) Converse University |
|
Sarah Blandi (Mt Sinai) Sacred Heart |
Nicole Baudo (Wantagh) USF |
|
Lauren Matyka (St Anthonys) Canisius |
Anna Meserve (Sayville) Southern Conneticut |
|
Lindsay Langella (Shoreham) ESU |
Julianna Speziale (Middle Country) LIU |
|
Laura Luikart (Smithtown) Pace |
Sara Elmen (Smithtown East) Hofstra |
|
Isabella Dembiski (Sachem North) Cortland State |
Mia Fernandes (Comsewogue) Marist |
|
Sara Flobeck (Mt Sinai) U of Charlotte |
Ashley Kolemchuk (Commack) Adelphi |
|
Payson Hedges (Northport) Adelphi |
Julia Morrisroe (ESM) Kennesaw State |
|
Daniela Martini (North Shore) Haverford |
Haleigh Greenberg (Northport) Kent State |
|
Bridie McGuire (ESM) Cortland |
Hannah Lecci (Longwood) Messiah |
|
Marissa Gatz (Mt Sinai ) UMass |
Gianna Giacolone (ESM) Coastal Carloina |
|
Mia Juvelier (MC) Merrimack |
Eliza Ritter (North Shore) Connecticut College |
|
Jillian Andreas (Longwood) Ohio Wesleyan |
McKenna Farrell (Sayville) Marquette |
|
|